Bardzo duże zmiany dla wszystkich przedsiębiorców od stycznia 2017 roku a mianowicie chodzi o JPK ( Jednolity Plik Kontrolny )

Nasze biuro rachunkowe posiada profesjonalny system finansowo-księgowy, dostarczany przez jednego z wiodących producentów oprogramowania Sage w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w pełni przygotowani na nowe wymogi w zakresie ewidencji podatkowej oraz wszelkie zmiany, stawiane przedsiębiorcom od stycznia 2017 roku.

Jednolity plik kontrolny ( JPK ) mamy już wdrożony w swoim systemie finansowo-księgowym od roku i pracujemy w tym systemie z pełnym sukcesem i powodzeniem.Jednocześnie ciągle podnosimy kwalifikacje oraz umiejętności na wielu szkoleniach oraz kursach finansowo-księgowych związanych z JPK. Z nami JPK nie będzie stanowić dla Państwa problemu.

 

Posiadamy Certyfikat Księgowy o Nr 58145/2012 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Tworzymy przyjazną i rodzinną atmosferę z bardzo indywidualnym podejściem do każdego Klienta
Już wiele firm powierzyło nam prowadzenie swoich finansów. Różnorodność prowadzonych księgowości pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia w wielu rodzajach działalności.

Obsługujemy spółki prawa handlowego jak również małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze oraz specjalizujemy się w obsłudze kadrowo-płacowej firm.

 

Nasz klient może być pewien, że obsługa księgowa wykonana będzie w sposób:


- zgodny z obowiązującymi przepisami prawa,
- właściwy pod względem formalnym,
- żadnych zaległości i pewność dotrzymywania terminów,
- rzetelny pod względem merytorycznym,
- z zachowaniem zasad należytej staranności,
- pełna poufność dokumentacji,
- szybkie reagowanie oraz bezpłatny odbiór dokumentów od Klienta.

 

Dlaczego biuro rachunkowe !

Klient, który rezygnuje z zatrudnienia własnego księgowego lub utworzenia w ramach swojej organizacji działów finansowo-księgowego i kadrowego, unika kosztów personalnych, na które składają się: wynagrodzenie, ubezpieczenie, urlop, zwolnienie lekarskie, szkolenia itp., ale i wielu nakładów inwestycyjnych związanych z utrzymaniem dodatkowej powierzchni biurowej, organizacją miejsc pracy i ich wyposażeniem czy też z zakupem i aktualizacjami, wymaganego w pracy księgowo-kadrowej specjalistycznego oprogramowania. Projektując nasza ofertę, myśleliśmy przede wszystkim o Klientach, którzy chcą zmaksymalizować korzyści związane z outsourcingiem.

 

Co oferujemy ?

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje profesjonalną obsługę księgowości firm oraz osób prywatnych. Oferujemy kompleksowe prowadzenie kadr i płac. Udzielamy wsparcia na wszystkich etapach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej, niezależnie od jej charakteru oraz branży, w której Państwo działają. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spaw ekonomicznych, księgowych i kosztowych. Współpracując z nami nie będą się państwo musieli dłużej martwić rozliczaniem z ZUS-em oraz Urzędem Skarbowym, zatrudnieni w naszym biurze specjaliści zalatwią wszelkie formalności skutecznie, szybko i zgodnie z Państwa wymaganiami!

 

Co nas wyróżnia ?

Biura Rachunkowe działające na terenie Opola charakteryzują sie bardzo dużym zróżnicowaniem pod względem oferowanych usług oraz cen. Biuro Rachunkowe A.Babska & Wspólnicy wyróżnia solidność pracy na każdym etapie, bardzo duże bezpieczeństwo danych naszych Klientów oraz pełen profesjonalizm w podejściu do pracy. Wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie, dzięki czemu mamy pewność z wykonywanych obliczeń oraz zapewnienia poufności Państwa danych. Wszelkie nasze działania wykonujemy w oparciu i zgodzie z obowiązującymi przepisami. Działania naszego biura wspierane są na wielu etapach naszej pracy przez specjalistów z zakresu prawa oraz informatyki. Pragniemy zaprosić do współpracy a zadbamy o twoje finanse skuteczniej niż inne biura rachunkowe!

 

 

 

Mapa dojazdu

Kontakt

Biuro Rachunkowe

A.Babska & Wspólnicy Sp z o.o.

Ul. Częstochowska 4 , 45 - 424 Opole

godziny otwarcia 8.00 - 16.00

tel: 77 455 70 90 , kom : 608 656 920

biuro@najlepszeksiegowe.pl

 

Polub nas

facebook likebox joomla module