Zapraszamy

Do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszym zespołem

Rzetelność i szeroka wiedza

Pełna księgowość, KPiR oraz prowadzenie kadr i płac

Rozwijaj i prowadź swoje firmy

A nasz zespół zajmie się resztą spraw księgowych

Kompleksowa obsługa księgowa

Wieloletnie doświadczenie na wielu płaszczyznach

O nas

 

Działalność Biura Rachunkowego A.Babska & Wspólnicy Sp. z o.o. reguluje Ustawa o Rachunkowości. Biuro objęte jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Działamy na podstawie zezwolenia Ministra Finansów - certyfikat o Nr 58145/2012

Nasze biuro rachunkowe oferuje profesjonalną obsługę księgowości firm oraz osób prywatnych. Zawsze staramy się zapewnić Klientom poczucie bezpieczeństwa w sprawach rozliczania się z Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

 Oferujemy kompleksowe prowadzenie kadr i płac. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych i kadrowo płacowych. Wiemy, że dla większości Klientów są to stresujące i nużące czynności, dlatego chętnie zwolnimy Państwa od spraw z zakresu księgowości. Dzięki czemu będą mogli Państwo poświęcić więcej czasu na prowadzenie własnej działalności.

 Nasze biuro księgowe zawsze jest do Państwa dyspozycji. Dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

Anna Babska - Prezes Zarządu, Główny Księgowy. Ponad 11 lat doświadczenia w pracy w Biurze Rachunkowym. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu "Rachunkowość i kontrola finansowa" na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ukończyła wiele szkoleń, bierze czynny udział w konferencjach, seminariach. Specjalistka w prowadzeniu spółek, stowarzyszeń oraz KPiR. W 26.09.2012r. otrzymała od Ministra Finansów Certyfikat Księgowy o Nr 58145/2012 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Jarosław Kasowski  - wspólnik, księgowy, czynności administracyjne, obsługa klientów, analityk pomaga w obniżeniu kosztów prowadzenia działalności, obsługuje firmy anglojęzyczne,

 

Elżbieta Kuźniak - Król  - Samodzielna księgowa - specjalistka w prowadzeniu : spółek, stowarzyszeń oraz KPiR, posiada wieloletnie doświadczenie , obsługuje firmy anglojęzyczne

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe A.Babska & Wspólnicy Sp z o.o.

ul. Tysiąclecia 14 A , 45-462 Opole

tel: 77 455 70 90 , kom: 608 656 920

NIP: 7543065510

Pracujemy w dni powszednie w godzinach 8.00 - 16.00

Prywatny parking dla Klientów.

mail: