Zapraszamy

Do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszym zespołem

Rzetelność i szeroka wiedza

Pełna księgowość, KPiR oraz prowadzenie kadr i płac

Rozwijaj i prowadź swoje firmy

A nasz zespół zajmie się resztą spraw księgowych

Kompleksowa obsługa księgowa

Wieloletnie doświadczenie na wielu płaszczyznach

o współpracy

Postaramy się Państwu przedstawić zarys oferty naszej współpracy. Poziom świadczonych przez Nas usług przedkłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia Klientów. Dla nas są to priorytety, które bardzo wysoko cenimy i szanujemy, podkreślając fakt że pasja i wspólne dążenie do sukcesu w przyjaznym środowisku są dla nas bardzo ważne.

 

Chcielibyśmy zadać Państwu pytanie czy są Państwo usatysfakcjonowani z prowadzenia księgowości?

Jeśli jest jakaś płaszczyzna przy współpracy Państwa z obecnym Biurem Rachunkowym gdzie nie są Państwo usatysfakcjonowani, to jest to czas na zmianę !

 

Jedną z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu każdego rodzaju działalności jest to żeby nie martwić się o księgowość i skoncentrować się na własnej działalności. Pomagamy w załatwianiu wszystkich spraw, urzędowych oraz wypełnianiu dokumentów. Nie powinno być czekania na dokumenty czy załatwione sprawy ... one po prostu maja być zrobione.

 

Nasza firma działa na rynku od 2012 i cały czas prężnie się rozwija. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług księgowych na najwyższym poziomie, zapewniamy przyjazną i profesjonalną atmosferę oraz spersonalizowane rozwiązania, które są dla Państwa dzięki temu najbardziej korzystne. Zdajemy sobie sprawę że oferty cenowe w dzisiejszych czasach mało sprzyjają rozwijającym się działalnościom, dlatego na tej płaszczyźnie jesteśmy bardzo elastyczni i pomocni.

 

Obsługę kadrowo – płacową, pełnej księgowości czy też wsparcie w obszarze zagadnień podatkowych realizujemy w zakresie jaki jest rzeczywiście niezbędny. Odbiór dokumentów od Państwa z firmy oraz gwarancja dotrzymywania terminów to tylko niektóre z naszych standardów.

 

Możemy śmiało powiedzieć że oferujemy symbiozę pomiędzy Państwem a naszym Biurem Rachunkowym , ponieważ jest to współpraca oraz czerpanie satysfakcji z tego co się robi...

Wychodzimy naprzeciw do Klienta ale również do jego oczekiwań. Kwestionujemy mity i działamy rzeczowo i przyszłościowo. Nie boimy się wychodzić z inicjatywą !!

 

Zaufało nam już bardzo wiele firm dlatego zapraszamy i zachęcamy do kontaktu osobistego u nas w biurze lub telefonicznego pod nr 608 656 920. Niewiele to kosztuje chęci a może akurat warto zaryzykować i zmienić coś na lepsze.

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe A.Babska & Wspólnicy Sp z o.o.

ul. Tysiąclecia 14 A , 45-462 Opole

tel: 77 455 70 90 , kom: 608 656 920

NIP: 7543065510

Pracujemy w dni powszednie w godzinach 8.00 - 16.00

Prywatny parking dla Klientów.

mail: