współpraca

Biuro Rachunkowe A.Babska & Wspólnicy Sp. z o.o.

Współpraca z Nami

Postaramy się Państwu przedstawić zarys oferty naszej współpracy. Poziom świadczonych przez Nas usług przedkłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia Klientów. Dla nas są to priorytety, które bardzo wysoko cenimy i szanujemy, podkreślając fakt że pasja i wspólne dążenie do sukcesu w przyjaznym środowisku są dla nas bardzo ważne.

Chcielibyśmy zadać Państwu pytanie czy są Państwo usatysfakcjonowani z prowadzenia księgowości?

Jeśli jest jakaś płaszczyzna przy współpracy Państwa z obecnym Biurem Rachunkowym gdzie nie są Państwo usatysfakcjonowani, to jest to czas na zmianę !

Jedną z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu każdego rodzaju działalności jest to żeby nie martwić się o księgowość i skoncentrować się na własnej działalności. Pomagamy w załatwianiu wszystkich spraw, urzędowych oraz wypełnianiu dokumentów. Nie powinno być czekania na dokumenty czy załatwione sprawy … one po prostu maja być zrobione.

Nasza firma działa na rynku od 2012 i cały czas prężnie się rozwija. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług księgowych na najwyższym poziomie, zapewniamy przyjazną i profesjonalną atmosferę oraz spersonalizowane rozwiązania, które są dla Państwa dzięki temu najbardziej korzystne. Zdajemy sobie sprawę że oferty cenowe w dzisiejszych czasach mało sprzyjają rozwijającym się działalnościom, dlatego na tej płaszczyźnie jesteśmy bardzo elastyczni i pomocni.

Obsługę kadrowo – płacową, pełnej księgowości czy też wsparcie w obszarze zagadnień podatkowych realizujemy w zakresie jaki jest rzeczywiście niezbędny. Odbiór dokumentów od Państwa z firmy oraz gwarancja dotrzymywania terminów to tylko niektóre z naszych standardów.

Możemy śmiało powiedzieć że oferujemy symbiozę pomiędzy Państwem a naszym Biurem Rachunkowym , ponieważ jest to współpraca oraz czerpanie satysfakcji z tego co się robi…

Wychodzimy naprzeciw do Klienta ale również do jego oczekiwań. Kwestionujemy mity i działamy rzeczowo i przyszłościowo. Nie boimy się wychodzić z inicjatywą !!

Zaufało nam już bardzo wiele firm dlatego zapraszamy i zachęcamy do kontaktu osobistego u nas w biurze lub telefonicznego pod nr 608 656 920. Niewiele to kosztuje chęci a może akurat warto zaryzykować i zmienić coś na lepsze.

Nasze biuro

Oferujemy kompleksowe prowadzenie kadr i płac. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych i kadrowo płacowych. Wiemy, że dla większości Klientów są to stresujące i nużące czynności, dlatego chętnie zwolnimy Państwa od spraw z zakresu księgowości. Dzięki czemu będą mogli Państwo poświęcić więcej czasu na prowadzenie własnej działalności.


najlepszeksiegowe

Oferujemy kompleksowe prowadzenie kadr i płac