Cennik

Biuro Rachunkowe A.Babska & Wspólnicy Sp. z o.o.

Cennik

Indywidualny model współpracy z Klientem nie pozwala nam przedstawić sztywnego cennika usług. Nie proponujemy Państwu gotowych pakietów usługowych bo bardzo nam zależy, aby nasza obsługa zawsze odpowiadała zapotrzebowaniu firmy, a tym samym była dla niej wymiernym wsparciem.

Proponujemy Państwu spersonalizowane rozwiązania, które są dla Państwa dzięki temu najbardziej korzystne. Obsługę kadrowo-płacową czy też wsparcie w obszarze zagadnień podatkowych realizujemy w takim zakresie, jaki rzeczywiście jest niezbędny.

Kontaktując się z Biurem Rachunkowym A.Babska & Wspólnicy Sp.z o.o. chętnie omówimy szczegóły naszej współpracy i przekonamy Państwa, że korzystanie z usług profesjonalistów nie musi być drogie, wręcz przeciwnie – sprzyja oszczędnościom. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasze biuro

Oferujemy kompleksowe prowadzenie kadr i płac. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych i kadrowo płacowych. Wiemy, że dla większości Klientów są to stresujące i nużące czynności, dlatego chętnie zwolnimy Państwa od spraw z zakresu księgowości. Dzięki czemu będą mogli Państwo poświęcić więcej czasu na prowadzenie własnej działalności.


najlepszeksiegowe

Oferujemy kompleksowe prowadzenie kadr i płac